Архів новин

Автомодельний спорт: «Гран-прі України» у Стрию

З 26 до 28 квітня на кордодромі стадіону «Сокіл» у Стрию відбудуться міжнародні змагання «Гран-прі України» (етап Кубка Європи) та Кубок України з автомодельного спорту (кордові автомоделі). Організатори змагань – Європейська федерація автомодельного спорту «FEMA», федерація автомодельного спорту України, відділ фізичної культури та спорту Стрийського міськвиконкому, Стрийський спортивно-технічний клуб ТСО України, Стрийська станція юних техніків.
Головний суддя змагань – суддя національної категорії Ірина Борщ (м. Стрий).
У змаганнях візьмуть участь понад 50 спортсменів (93 автомоделі), котрі представлятимуть збірні команди Білорусі, Естонії, Литви, Німеччини, Польщі, Росії, Угорщини, Швейцарії та України.
У змаганнях за Кубок України, що паралельно відбуватимуться на стрийському кордодромі, візьмуть участь спортсмени з Вінницької, Дніпропетровської, Луганської, Черкаської та Львівської областей.
У складі збірної Львівщини 11 спортсменів зі Львова, Стрия та Дрогобича: Сергій Ковальчук, Валерій Атовка, Тарас Прядка, Олександр Сорока, Юрій Лисак, Ігор Сафіяник, Ігор Жидік, Олег Миджин, Андрій Сухін, Андрій Смольніков та Володимир Смольніков.
Урочисте відкриття змагань відбудеться 27 квітня 2013 року о 9:00 годині за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул. Шашкевича 20-а, кордодром стадіону «Сокіл».
Програма змагань:
26.04.2013 року – офіційні тренування
27.04.2013 року:
- 9.00 год. урочисте відкриття змагань;
- 9.30-18.00 год. старти автомоделей І–ІІ спроба;
28.04.2013 року:
- 9.30-13.00 год. старти автомоделей ІІІ спроба;
- 14.00 закриття змагань.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут