Архів новин

Lufthansa скасувала рейси на 22 квітня

Німецька авіакомпанія Lufthansa скасувала майже всі рейси, заплановані на понеділок, 22 квітня, повідомляє AP. З майже 1650 ближніх перельотів буде здійснено близько 20. Скасовано і більшість далеких перельотів. Так, із базового аеропорту Lufthansa у Франкфурті вилетять всього шість далеких рейсів із 50, а з Мюнхена полетять тільки три з 17. Однак всі три дальніх рейси Lufthansa із Дюссельдорфа будуть здійснені за розкладом.

Перебої в роботі однієї з найбільших авіакомпаній світу почнуться через попереджувальний страйк персоналу, який вимагає соціальних гарантій і підвищення зарплат на 5,2%. 17 квітня керівництво перевізника, яке намагається витримати конкуренцію з боку близькосхідних компаній при зростаючих цінах на пальне, відкинуло вимоги профспілки.

Пасажири, які планували виліт міжнародними рейсами Lufthansa 22 квітня, зможуть безкоштовно перебронювати квитки. Клієнти внутрішніх авіаліній в день страйку отримають можливість використовувати авіаквиток для подорожі на поїзді.

Остання серія великих страйків у Lufthansa пройшла у вересні 2012 року. У підсумку бортпровідники домоглися підвищення зарплат в середньому на 4,6%.

Українські новини

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут