Архів новин

Використані батарейки прийматимуть магазини МТС і утилізуватимуть у Львові

У суботу, 20 квітня, між Мінприроди та компанією "МТС-Україна" був підписаний меморандум про співпрацю щодо утилізації відпрацьованих батарейок, повідомляє прес-служба міністерства екології й природних ресурсів. Підписання документа приурочено до Дня Довкілля, який відзначається в Україні кожну третю суботу квітня. Згідно з документом, у всіх магазинах мережі МТС (а їх по Україні 43 і більше 100 торгових точок) будуть встановлені спеціальні бокси для використаних батарейок, які потім буде утилізувати спеціальний завод у Львові.

Представники МТС зі свого боку планують через свою мережу абонентів вести екологічну роз'яснювальну роботу, залучати волонтерів до збору та утилізації батарейок.

"Сьогодні ми підписали меморандум про співпрацю з МТС про утилізацію батарейок, ця тема дуже хвилює сьогодні громадськість, оскільки використані батарейки становлять серйозну небезпеку для забруднення навколишнього середовища. Люди порушують це питання на всіх рівнях, і мені приємно, що перший крок назустріч зробив МТС, що говорить про еколого-соціальну відповідальності бізнесу", - зазначив міністр екології Олег Проскуряков. Раніше повідомлялось, що у Чернівцях біля супермаркетів у жителів міста будуть приймати батарейки.

Newsru.ua

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут