Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
19/04/13

Держава лікує чорнобильця на 7 грн 50 коп в місяць

На ліки для одного чорнобильця держава дає 7 грн 50 коп. в місяць. Про це сьогодні, 19 квітня, повідомив член ЛОО «Союз Чорнобиль України» Валентин Крамаровський.

«Нам кажуть, що нам все мало, що нас лікують безкоштовно. Так, нас лікують безкоштовно: держава щедрою рукою видає на ліки для чорнобильця 7 грн 50 коп. в місяць», – наголосив він.

За словами Валентина Крамаровського, законом передбачено, що кожного року чорнобилець має право отримувати санаторно-курортну путівку. «З початку року минуло майже 5 місяців, хоч одну путівку хтось отримав?!», – бідкався він.

«Щороку також передбачена одноразова допомога на оздоровлення. В законі написано одне, але, фактично, для ліквідатора другої категорії – це 90 грн, першої – 120 грн. Оздоровлюйся як хочеш», – зазначив він.

Своєю чергою заступник директора Департаменту соціального захисту населення ЛОДА Оксана Яковець зауважила, що в обласному бюджеті на програму із забезпечення медикаментами на безкоштовній основі торік було закладено 930 тис. грн, цього року – 1 млн 57 тис. грн. Тому, як вона стверджує, ця місячна допомога на ліки для чорнобильця виходить значно більшою, ніж 7 грн 50 коп. «Радіаційний центр щороку проводить диспансеризацію постраждалих осіб, там є інформація про кожного чорнобильця. Всі ліки видаються на безкоштовній основі й діляться пропорційно до кількості постраждалих громадян. Окрім цього, розпорядженням затверджена мережа аптек, яка відпускає чорнобильцям ліки: є такі люди, які вибирають ліки і на 300 грн, і на 800 грн, і на 1,5 тис. грн», – додала вона.

Додамо, що загалом на Львівщині 9,5 тис. чорнобильців (враховуючи дітей), з них близько 7 тис. дорослі – ліквідатори, евакуйовані та переселені.

Галінфо

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас