Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
19/04/13

Парламент не підтримав резолюцію недовіри уряду Азарова

Верховна Рада України не підтримала резолюцію недовіри Кабінету міністрів України, яка тягне за собою відставку уряду. За резолюцію недовіри проголосували 190 депутатів, за необхідних 226 голосів. "За" проголосувало 88 депутатів від "Батьківщини", 35 депутатів від УДАРу, 36 – "свободівців", 21 комуніст і 10 позафракційних. "Регіонали" не голосували. "Давайте побажаємо уряду успіхів, продуктивної роботи на благо держави", - сказав після голосування спікер Володимир Рибак.

Після цього лідер фракції "Батьківщини" Арсеній Яценюк заявив, що збирається ще раз подати проект постанови про недовіру уряду. Про це він заявив на брифінгу після невдалого голосування за відставку уряду. Яценюк нагадав, що проти резолюції проголосував лише 91 депутат, і "це є реальна підтримка уряду на сьогоднішній день". "Ми будемо вносити це питання знову", - сказав він, пообіцявши оголосити подробиці 18 травня.

Яценюк також запевнив, що депутати "Батьківщини", які не голосували, були відсутні "з поважних причин". "Вся фракція була мобілізована. Хтось був у лікарні, хтось захворів, але всі, хто був у парламентській залі, всі проголосували", - запевнив Яценюк.

За відставку уряду Миколи Азарова не голосувало 7 депутатів "Батьківщини". Згідно з результатами голосування, в залі були відсутні Микола Мартиненко, Андрій Павелко, Леонід Сергієнко, Андрій Шевченко (хворіє), Віталій Данилов, Денис Дзендзерський, Сергій Фаєрмак.

Також не голосувало 7 депутатів УДАРУ, включаючи Віталія Кличка (який у залі відсутній).

Крім нього не голосували Едуард Гурвіц, Микола Паламарчук, Юрій Савчук, Ярослав Дубневич, Віктор Пинзеник, Павло Рябікін. За відставку Азарова проголосувало лише 190 депутатів. У свою чергу депутат від "Батьківщини" Володимир Ар’єв написав у своєму Facebook: "Будемо вирішувати щодо доцільності перебування у фракції депутатів, яких не було без причини. Не вистачило загалом 36 голосів".

Також за відставку не голосували 11 народних депутатів з фракції комуністів. Хоча незадовго до голосування лідер фракції Петро Симоненко заявляв, що його фракція проголосує за вотум недовіри уряду.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас