Архів новин

Потрібен пам'ятник жертвам Першої світової війни

Сьогодні, 18 квітня, відбулася зустріч голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Австрії в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом. Метою візиту В.Д.Хайма є знайомство з новопризначеним головою Львівської обласної державної адміністрації та участь у Днях австрійської культури у Дрогобичі.

Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо сфер пожвавлення міжнародної та міжрегіональної співпраці. Львівська облдержадміністрація зацікавлена в активній економічній співпраці, зокрема, залученні австрійських інвестицій в економіку області, співпраці торгово-промислових палат, організації спільних бізнес-форумів підприємців обох сторін.

Окрім того, голова ЛОДА закликав виправити історичну помилку і встановити пам’ятник жертвам Першої світової війни. «Усі дипломатичні місії, що приїжджають останнім часом до Львова, говорять про те, що в об’єднаній Європі зникають кордони і всі готуються до того, що в наступному році у нас буде сумний ювілей – 100 років від початку Першої світової війни, яка забрала життя мільйонів європейців, в тому числі й багатьох українців. Тому необхідно розглянути питання про те, щоб встановити пам’ятник, який би об’єднав всі нації й народи, які свого часу брали участь у війні та були ворогами», – зазначив Віктор Шемчук і додав, що ця ідея знаходить підтримку в представників дипломатичних кіл.

Зі свого боку, австрійська делегація запевнила, що збере і консолідує всі необхідні матеріали та підтримає ініціативу Львівської облдержадміністрації, а також неодмінно долучиться до встановлення такого пам’ятника.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.


Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут