Архів новин

У Львові затримано чотирьох міліціонерів, які збували наркотики і шантажували "покупців"

Вчора, 17 квітня, слідчими управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Львівської області, спільно з оперативними працівниками УСБУ у Львівській області, за сприяння відділу внутрішньої безпеки ГУМВСУ у Львівській області, внаслідок проведення комплексу негласних слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 364 ч. 3, 307 ч. 2 КК України, попереджено факт збуту наркотичної речовини оперативними співробітниками одного з райвідділів ГУ МВС України у Львівській області.

Останні за попередньою змовою між собою, із залученням інших громадян, здійснювали збут наркотичних засобів особам, схильним до їх вживання, з подальшим їх затриманням та вимаганням грошових коштів за непритягнення до кримінальної відповідальності. Зокрема в епізоді, про який йдеться, працівники згаданого підрозділу міліції, затримавши особу та виявивши в неї наркотичні засоби, висловили вимогу про необхідність передачі їм грошової винагороди в сумі 49 тисяч гривень за непритягнення до кримінальної відповідальності. В процесі подальших перемовин сума незаконної винагороди правоохоронцями була зменшена до чотирьох тисяч доларів США. Проте їх незаконну діяльність припинено слідчими та оперативними працівниками.

За наслідками проведення невідкладних процесуальних дій слідчим прокуратури Львівської області в порядку ст.207 КПК України затримано чотири правники органів внутрішніх справ та одна особа, яка надавала їм активне сприяння у злочинній діяльності.
На даний час у провадженні проводяться першочергові слідчі дії, за результатами яких буде прийнято рішення стосовно кожного із співробітників ГУМВС України у Львівській області, причетних до вчинення вказаних вище кримінальних правопорушень.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут