Архів новин

Легенда: сьогодні на Миколаївщині знешкодять озброєних злочинців

У Львові на базі військової частини №4114 Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України відбулася теоретична частина командно-штабних навчань підрозділів органів внутрішніх справ Львівської області. Головною метою навчання є відпрацювання командно-штабних дій з метою виявлення та знешкодження злочинців. Сьогодні-завтра на Львівщині проходитимуть спільні навчання міліцейських підрозділів та внутрішніх військ МВС України.

Учора, 17 квітня, на базі військової частини провели теоретичну частину навчань, під час якої керівництво силових структур перевірило боєздатність і підготовку тих підрозділів органів внутрішніх справ, котрі вже завтра будуть задіяні під час практичних відпрацювань із знешкодження озброєних злочинців.
Практична частина навчань відбудеться завтра, 18 квітня, на території Миколаївського району Львівської області. Згідно з легендою щодо знешкодження озброєних злочинців, представники підрозділів міліції спільно з внутрішніми військами продемонструють свою вправність та вміння. До того ж, відпрацювання відбуватимуться у максимально наближених до реальних умов: для знешкодження озброєних злочинців правоохоронці використовуватимуть зброю та спецзасоби.

Про це повідомив ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут