Архів новин

Угоди і плани для промоції Львівщини з вуст ЛОДА

17 квітня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук взяв участь у засіданні Львівського товариства в Києві, на якому було розглянуто план про співпрацю на 2013-2015 роки між товариством і Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською обласною радою. Мета співпраці – формування стійкої та позитивної промоції Львівської області. Учасники засідання також обговорили питання організації толоки в Музеї народної архітектури і побуту «Шевченківський гай», проведення Днів Львова в Києві та Дня відкритих дверей товариства. Віктор Шемчук запропонував провести наступне виїзне засідання у Львові, на якому підписати угоду про співпрацю між Львівським товариством у Києві, Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Львівською міською радою.
Про це повідомляє прес-служба ЛОДА. А ось на сайті Львівського товариства у Києві про це засідання ат його рішення немає жодної згадки.
На фото з архіву ЗІКу: Іван Васюник, голова правління Львівського товариства у Києві, і Михайло Костюк, тодішній голова ЛОДА, під час спільних новорічних святкувань у 2012 році.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут