Архів новин

26 квітня до пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» у Львові влада і чорнобильці прийдуть окремо

26 квітня відбудеться покладання квітів до пам’ятника героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС на території Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» (вул. Морозна, 31а). У храмі Покрови Пресвятої Богородиці на території Львівського державного університету безпеки життєдіяльності буде відслужено поминальний молебень, також буде проведено чин панахиди біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля». Завершиться вшанування пам’яті загиблих під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС громадським віче.

Програма заходів 26 квітня з нагоди відзначення 27-ї річниці ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС:

9.00. – поминальний молебень в храмі Покрови Пресвятої Богородиці на території Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
9.45. – Покладання квітів до пам’ятника героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС на території Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
10.00. – Зустріч героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС з курсантами та студентами Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в навчальних аудиторіях та лекційних залах.
11.30. – покладання квітів від обласної, міської влади та представників громадськості до пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля».
11.40. – проведення чину панахиди за жертвами аварії на Чорнобильській АЕС біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля».
12.00. – віче біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля».

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

А за повідомленням керівництва Львівської обласної організації «Союз Чорнобиль України», представники цієї громадської організації цьогоріч не покладатимуть разом з владою квіти до пам’ятного знаку жертвам і героям Чорнобиля. Про причини цього рішення голова ЛОО «Союз Чорнобиль України» Всеволод Смеречинський, голова Миколаївської РО «Союз Чорнобиль України» Ярослав Муха і член ЛОО «Союз Чорнобиль України» Валентин Крамаровський розкажуть завтра, 19 квітня, на прес-конференції об 11.00 у Прес-клубі.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут