Архів новин

Вперше у Львові з’явилися дорожні знаки із підсвіткою

За інформацією відділу Державтоінспекції міста Львова, з метою профілактики дорожньо-транспортних пригод, що стаються у темну пору доби, за ініціативи відділу Державтоінспекції міста Львова у нашому місті встановлено 11 дорожніх знаків із флорисцентним обрамленням та світлодіодною підсвіткою, інформує прес-служба ЛМР.

«У кожному районі міста спільно працівниками відділу Державтоінспекції міста Львова та представниками місцевих районних адміністрацій вибрано по одному такому місці, де встановлено такі дорожні знаки. Загалом встановлено 9 дорожніх знаків «Пішохідний перехід» та 2 «Інша небезпека», - розповів в.о. начальника сектору ОДР ВДАІ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області Дмитро Савицький.

«У Шевченківському районі встановлені 2 дорожні знаки «Пішохідний перехід», що розташовані на перехресті вул. Липинського – пр. Чорновола. Дорожні знаки встановлюють за кошти міського бюджету», - повідомив голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко.

6 аварійно-небезпечних ділянок у місті Львові, де можна побачити такі знаки: вул. Під дубом-Пр. Чорновола; вул. Липинського – пр. Чорновола; вул. Наукова, 7а;30; вул. Стрийська – вул. Максимовича; вул. Пасічна – вул. Ярошинської; вул. Городоцька (за шляхопроводом у напрямку за місто).

Щоденний Львів

Семен[13.04.18 20:29]
на Стрийській не знаки треба ставити,а поремонтувати світлофори і на кожному переході поставити живого і покласти "мертвого" поліцая,а також виселити "підземний" ринок з переходу і використовувати його по прямому призначенню .

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут