Архів новин

Путін погрожує розпустити кабінет Медведєва

У Life News є відео із закритої частини наради президента Росії Володимира Путіна з міністрами і губернаторами, в ході якого Путін розкритикував уряд і пригрозив розпустити кабінет Медведєва. Як повідомляє Lіfe News, нарада відбулася у вівторок увечері в Елісті і була присвячена проблемам розселення жителів старого та аварійного житла.

Володимир Путін жорстко розкритикував членів уряду і керівників регіонів за неквапливість при реалізації травневих указів, в яких були плани щодо реалізації його передвиборчих обіцянок.

Голова держави констатував, що, якщо уряд і губернатори не виправляться, з ними доведеться попрощатися. Видання зазначає, що у присутності преси президент лише м'яко критикував голів регіонів за зриви термінів переселення і невиконання вчасно відповідних програм. Коли журналісти пішли, Путін не соромився у виразах.

"Як ми працюємо?! Якість роботи - нікчемна. Усе поверхнево робимо. Якщо будемо працювати так, то нічого не зробимо! А якщо будемо працювати більш наполегливо і професійно, то зробимо. Давайте підвищимо якість нашої роботи. Це (виконати укази. - ред.) потрібно зробити! Якщо ми цього не зробимо, треба буде визнати, що або я працюю не ефективно, або ви всі погано працюєте і вам потрібно піти! Звертаю вашу увагу на те, що на сьогодні я схиляюся до другого варіанту! Думаю, що це зрозуміло. Щоб не було ніяких ілюзій", - сказав Путін на нараді.

Як повідомлялося, згідно з результатами соціологічного дослідження Левада-центру, проведеного у кінці березня, росіяни дедалі більше налаштовані попрощатися із Путіним у 2018 році. У суспільстві наростає втома і невдоволення Путіним і методами його управління.

Кореспондент за матерiалами Life News

Кореспондент

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут