Архів новин

Торік на Львівщині вчинено майже 200 порушень правил полювання

Прокурори перевірили як на Львівщині дотримують вимог Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Протягом березня поточного року вказані перевірки проведено в діяльності органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, органів контролю, а також мисливських господарств. Як зазначив начальник відділу захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері прокуратури Львівської області Василь Гайворон: “Результати прокурорських перевірок засвідчили, що органи контролю нагляд за веденням мисливського господарства користувачами угідь здійснюють неналежно. Заходів до усунення виявлених порушень у їх діяльності останні не вживають та не контролюють виконання внесених приписів”.

Зокрема, користувачами угідь не забезпечується дотримання вимог санітарного законодавства. До прикладу, останні не вживають належних заходів до запобігання поширенню інфекційних захворювань серед тварин.

“У минулому році на Львівщині зафіксовано 32 випадки сказу серед тварин. Водночас, профілактичні заходи з відстрілу диких тварин для ветеринарно-санітарної експертизи мисливськими господарствами не проводилися”, - наголосив Василь Гайворон.

Крім того, через неналежну охорону мисливських угідь протягом минулого року в області вчинено майже 200 порушень правил полювання. Найчастіше браконьєрство виявляли в Стрийському, Радехівському, Сокальському та Бродівському районах.

«Незважаючи на це, уповноважені органи контролю заходи щодо реального усунення порушень в роботі користувачів угідь не вживали», - зазначив начальник відділу захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері прокуратури Львівської області Василь Гайворон.

Водночас, прокурорами виявлено факти порушення вимог чинного законодавства в діяльності органів місцевого самоврядування. Йдеться про прийняття рішень щодо погодження надання в користування мисливських угідь.

Загалом, за наслідками вказаних перевірок у органи місцевого самоврядування, державного управління та контролю прокурорами внесено 11 подань про усунення виявлених порушень. На даний час, за результатами вже розглянутих документів реагування до відповідальності притягнуто 7 посадових осіб органів контролю.

Окрім того, прокуратурою Львівської області внесено подання начальнику Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, у якому поставлено вимогу усунути виявлені порушення та вжити заходів дисциплінарного пливу до винних посадових осіб.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут