Архів новин

ЦВК не готується до всеукраїнського референдуму

Центральна виборча комісія спростувала наявність звернень до неї з ініціативою проведення всеукраїнського референдуму. "Ще не було звернень до ЦВК про проведення референдуму, - сказав в інтерв'ю "Главкому" заступник голови ЦВК Андрій Магера. - Звинувачення ЦВК в тому, що ми готуємо якийсь референдум, викликає у мене іронію. Це нагадує ситуацію, коли в підготовці вбивства обвинувачувати людину, яка йде купувати в магазин кухонного ножа".

Разом з цим Магера повідомив, що ЦВК активно приймає необхідні нормативні документи для проведення всеукраїнських референдумів, але зазначив, що робить це виключно в рамках своїх прямих обов'язків.

Заступник голови також зазначив, що ці документи приймаються на необмежене коло осіб і на невизначений час.

Між тим, раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія прийняла низку документів, які стосуються проведення всеукраїнського референдуму.

ЦВК затвердила порядок забезпечення окружних і дільничних комісій з всеукраїнського референдуму приміщеннями і обладнанням, зразки і опис печаток комісій, порядок закупівлі товарів, робіт і послуг для підготовки і проведення всеукраїнського референдуму.

Українські новини

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут