Архів новин

Навесні Львівщина відправить до армії 800 призовників

16 квітня зі збірного пункту Львівського обласного військового комісаріату відправили до лав Збройних Сил України 58 юнаків. Зокрема, десятеро молодих галичан проходитимуть службу у Президентському полку. Решта хлопців, які цього дня вирушили до війська, служитимуть у підрозділах Сухопутних військ ЗС України, Повітряних силах, частинах безпосереднього підпорядкування Генерального штабу та у Внутрішніх військах МВС. Територіально їхня служба проходитиме у гарнізонах міст Києва, Одеси, Стрия тощо.

Під час короткого брифінгу військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату полковник Володимир Щур розповів про особливості призову «Весна-2013». Зокрема він повідомив, що у квітні-травні 2013 року на строкову військову службу призиватимуть громадян України чоловічої статі 1995-1996 років народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відтермінування від призову на строкову військову службу.

– Цієї весни Львівщина відправить до армії 800 призовників. Відповідно у Збройних Силах України служитиме 590 чоловік, в інших військових формуваннях 210 чоловік: у Внутрішніх військах МВС – 130 осіб та в Державній спеціальній службі транспорту – 80. Впродовж призовної кампанії «Весна-2013» виклику на районі призовні комісії підлягає близько 13 тисяч осіб.

Також полковник Володимир Щур наголосив, що у відповідності до Указу Президента України, цього року відбудуться два призови громадян України на строкову військову службу. Окрім весняної призовної кампанії, яка триває, відбудеться також й осіння. Тож юнакам, які за віковими ознаками підпадають під категорію призовників не варто зволікати із відвіданням військових комісаріатів. У разі нестачі коштів для остаточного впровадження програми професійного війська, призов на строкову службу в Україні буде продовжуватись до 2017 року.

Серед молодих галичан, які відправилися цього дня до війська, багато спортсменів. Один із них – випускник Броварського вищого училища фізичної культури Андрій Камінський. Хлопець – професійни футболіст. Упродовж 8 років, які він присвятив спорту, він виступав у юнацьких складах таких футбольних клубів, як ФК «Львів», «Карпати», «Зеніт», «Металіст» тощо. Через травму змушений був на деякий час залишити великий спорт.

– Для того, щоби повернутися на професійне футбольне поле, мені потрібно пройти повну реабілітацію. Це процес тривалий. Щоби не гаяти час – вирішив піти до війська. Це моя власна ініціатива, цей вибір підтримали мої батьки. Для мене це також своєрідне випробування. Можливо, армія допоможе мені визначитись у подальшому житті. Якщо служба піде, то чому б не продовжити служити своїй країні у силових структурах? Сподіваюсь, що цей рік буде для мене корисним. Труднощів, які ймовірно будуть на перших порах я не боюся, , а до фізичних навантажень мені не звикати. Адже в училищі, окрім футболу, моєю другою спеціалізацією була боротьба та рукопашний бій. Гадаю, для солдата такі уміння будуть не зайвими. – говорить майбутній солдат Андрій Камінський. – За час своєї футбольної кар’єри об’їздив майже всю Україну. А от служити хотілося б біля моря, в Одесі чи Криму. Можливо, під час розподілу за командами моє побажання врахують.

Про це повідомляє Регіональний медіа-центр МО України (м. Львів).

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут