Архів новин

П’ять днів поспіль львів’яни та гості міста святкуватимуть День Львова (попередня програма)

Великодні святкування цьогоріч перейдуть у святкування Дня міста, адже в першу суботу травня Львів відсвяткує свою 757 річницю. Цього року кожен знайде розваги до смаку. На мешканців та гостей міста чекають концерти, фестивалі, кінопоказ, святковий парад, безліч конкурсів та інші різноманітні атракції. Свій 757-й день народження Львів відзначатиме 8-12 травня, інформує прес-служба ЛМР.

Розпочнеться святкування вечірнім кінопоказом. Для відвідувачів облаштують спеціальний кінозал, де просто неба на площі Ринок транслюватимуть найкращі романтичні фільми. Наступного дня львів'яни та гості міста почують відомі арії та дуети з творів українських та європейських композиторів в межах концерту-бенефісу «Теноровий зорепад».

Продовжать святкування Дня міста Львова Чемпіонат львівських кнайп, КаверFest, святковий парад центральним проспектом міста та символічне підняття Державного прапора України над Ратушею. Зазначимо, що цього року у параді будуть задіяні сотні учасників, серед них — дитячі колективи, лицарі у латах, актори на ходулях з муніципальних та аматорських театрів, оркестр, «Чудо-поїзд» з дітьми з особливими потребами, карети з ангелятами, молодіжні та спортивні організації, народні танцювальні колективи, представники національних меншин та громадських організацій.

Також, мешканці та гості міста матимуть нагоду відчути себе справжніми батярами, зможуть насолодитися піснями Володимира Івасюка у виконанні відомих українських артистів та від душі розважитись на рок-концерті у парку ім. Б. Хмельницького. Ще однією приємною несподіванкою стане Байкерський перфоманс на площі Ринок.


Попередня програма святкувань:

8 травня — Вечірній кінопоказ. Для відвідувачів облаштують спеціальний кінозал, де просто неба на площі Ринок транслюватимуть найкращі романтичні фільми.

9-12 травня, 09:00-22:00 — Етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» (пл. Ринок, внутрішнє подвір’я Ратуші)

9 травня — Концерт-бенефіс «Теноровий зорепад», концерт класичної музики (пл. Ринок).

10-11 травня, 14:00-22:00 — День батяра, Чемпіонат львівських кнайп, КаверFest, Байкерський перформанс. (пл. Ринок, північна сторона)

11 травня, 11:00-11:45 — Міська святкова хода на проспекті Свободи.

11 травня, 11:45 — Підняття Державного прапора України над Ратушею.

12 травня, 14:00 — Міжконфесійний молебень на просп. Свободи (площа біля пам’ятника Т. Шевченка).

12 травня, 18:00-22:00 — Музично-мистецький «Проект Івасюк» (пл. Ринок).

12 травня — концерт за участю рок-гуртів у парку культури та відпочинку імені Б. Хмельницького біля Монументу слави.

Щоденний Львів

Львів'янин[13.04.17 09:24]
Це був міський цвинтар, де ховали жителів Львова. Також там було поховано багато російських військових, які померли від ран та хвороб повертаючись з Угорщини, де придушували повстання в 1848р.
Львів'янин[13.04.17 09:23]
Це був міський цвинтар, де ховали жителів Львова. Також там було поховано багато російських військових, які померли від ран та хвороб повертаючись з Угорщини, де придушували повстання в 1848р.
Львовский[13.04.16 17:55]
Ти уважаемый забыл добавить на немецком военном кладбище, но суть от этого не меняется.
Львів'янин[13.04.16 15:24]
Можливо всі нещастя Львова є наслідком того, що влаштовують концерти на кістках покійників. Монумент слави знаходиться на колишньому цвинтарі.

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут