Архів новин

Геї та лесбійки з Євросоюзу проти спрощення візового режиму з Україною

Євросоюз може відкласти спрощення візового режиму з Україною через недотримання прав сексуальних меншин. Із закликом вдатися до такого кроку звернулося європейське відділення Міжнародної асоціації геїв і лесбійок (ILGA-Europe). Активісти вимагають від депутатів Європарламенту повторно розглянути це питання у комітеті з громадянських свобод, юстиції і внутрішніх справ, повідомляє Радіо "Свобода".

Міжнародна асоціація геїв і лесбійок вказує, що Україна має дотримуватися зобов’язань, які передбачають заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації. Натомість, зазначають в асоціації, на розгляді в українському парламенті зараз перебувають два законопроекти, спрямовані на обмеження прав геїв і лесбійок. Один з них – про заборону пропаганди гомосексуалізму, який, на переконання членів організації, може негативно вплинути на свободу слова, другий – про запровадження кримінальної відповідальності за пропаганду одностатевих стосунків.

Європарламент має 16 квітня обговорити резолюцію про спрощення візового режиму з Україною. Голосування з цього питання очікується 17 квітня.

Нагадаємо, Верховна Рада України 2 жовтня 2012 року проголосувала в першому читанні за законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір). За ухвалення проекту закону проголосували 289 народних депутатів з 350, що зареєструвалися в залі. Автори законопроекту пропонують встановити відповідальність за дії, що пропагують стосунки сексуального характеру між особами однієї статі, зловживання свободою діяльності друкованих ЗМІ чи використання теле- та радіоорганізацій для пропаганди гомосексуалізму.

Після цього Європейський парламент схвалив дві резолюції, що закликають Росію та Україну відмовитися від своїх планів ЛГБТ-цензури.

Newsru.ua

назар[13.04.16 13:22]
а ще цих педіків не треба пускати до Неньки!

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут