Архів новин

Львівщина вшановує пам’ять музейника Бориса Возницького

Сьогодні, 16 квітня, виповнюється 87 років від дня народження видатного музейника, Героя України, багатолітнього директора Львівської національної галереї мистецтв, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Бориса Григоровича Возницького. З цієї нагоди о 17 год. у Львівській національній галереї мистецтв в приміщенні Музею давньої української книги (вул. Коперніка, 15-а) відкриється виставка „Французька графіка із фондів Львівської національної галереї мистецтв”, присвячена пам’яті Бориса Возницького.
З нагоди вшанування пам’яті про Героя України Бориса Григоровича Возницького 23 травня, у день роковин трагічної загибелі, відбудеться покладання квітів до могили на Личаківському цвинтарі. Львівська національна галерея мистецтв планує видати першу книгу пам’яті, у якій буде вміщено понад 40 спогадів відомих культурних та громадських діячів, друзів Бориса Григоровича.

Заплановано також проведення у мистецьких навчальних закладах області І-ІІ рівнів акредитації годин пам’яті про Бориса Возницького та організація тематичних пленерів, показ в ефірі Львівської обласної державної телерадіокомпанії документальних фільмів про Бориса Возницького, організація тематичних передач про його життя та діяльність.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут