Архів новин

Дамбу, яку прорвало в у селі Гаї Бродівського району, тепер контролюють

За інформацією Бродівської районної державної адміністрації сьогодні, 15 квітня, близько 06.00 внаслідок впливу повеневих вод стався прорив дамби на ріці Суховілка поблизу с. Гаї Бродівського району. Як поінформували у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, споруда побудована неспеціалізованою організацією без проектно-кошторисної документації у 2010 році. На балансі Золочівського управління водного господарства акумулююча водойма та дамба не рахуються. У с. Гаї підтоплено 8 присадибних ділянок, підтоплень житлових будинків немає.
Вода після прориву дамби дійшла руслом ріки до м. Броди, де в районі вул. Заставки зафіксовано перелив через збудовану міською владою дамбу на р. Суховілка. З метою недопущення руйнування цієї дамби силами працівників Бродівського міського комунального підприємства, Золочівського управління водного господарства, територіального підрозділу Головного управління ДСНС України у Львівській області - 7 одиниць техніки та 48 осіб - виконано роботи з посилення дамби мішками з грунтом (вкладено 250 мішків) та проведено очищення водопропускної труби діаметром 500 мм у тілі дамби.

На дамбі організовано чергування працівників міського комунального підприємства. Також для недопущення підтоплення присадибних ділянок мешканців на вулицях Костюшка та Полуботка у м. Броди, розташованих нижче за течією, проводяться роботи з облаштування насипним грунтом земляного валу вздовж вул. Костюшка (завезено та укладено понад 200 м3 грунту, роботи продовжуються). На ріці Суходілка за станом на 18.00 15 квітня помітний спад рівнів води.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут