Архів новин

З кишківника Луценка заберуть поліпи

Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко ліг у лікарню для проведення другої операції з видалення поліпів на кишківнику, завтра екс-міністра прооперують. Про це Комсомольской правде в Украине повідомила керівник прес-служби екс-міністра Лариса Сарган. "Щойно з ним розмовляла по телефону, він сказав, що перебуває в лікарні, а завтра його чекає операція", - повідомила вона.

Водночас, екс-президент Польщі та учасник спеціальної моніторингової місії Європарламенту зі спостереження за розглядом справ екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко та екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Олександр Кваснєвський в інтерв'ю журналу Wprost заявив, що глава польського уряду Дональд Туск запросив Луценка на лікування до Польщі.

Він дуже позитивно оцінив звільнення Луценка і ще одного колишнього чиновника уряду Тимошенко - екс-міністра охорони навколишнього середовища Георгія Філіпчука, назвавши непростим це рішення для української влади.

"Ви можете назвати це "гнилим компромісом", але найважливіше те, що вони залишили в'язницю", - сказав Кваснєвський журналісту, який звернув увагу, що вироки стосовно обох чиновників залишаються чинними. На його переконання, застосований механізм дозволив отримати свободу для ув'язнених політиків і двом сторонам "зберегти обличчя".

"А у випадку Юрія Луценка багато вказує на те, що він потребує лікування, і польський уряд - я говорив про це з прем'єром Туском - запрошує його продовжити лікування та реабілітацію в Польщі", - сказав Кваснєвський.

Нагадаємо, 7 квітня Президент України Віктор Янукович підписав указ про помилування шести засуджених, у тому числі колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та екс-міністра охорони навколишнього середовища Георгія Філіпчука. Всі, крім Луценка, написали прохання про помилування власноруч, проте замість екс-міністра внутрішніх справ прохання Президенту Януковичу написала уповноважений з прав людини Валерія Лутковська.

Про це повідомив Кореспондент за матеріалами УНІАН.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут