Архів новин

Google подобрішав до конкурентів

Інтернет-компанія Google запропонувала створити більш чітку систему поділу між пошуковою видачею з показом власних результатів і посилань на сервіси конкурентів. Таким чином, вона не буде віддавати пріоритет в пошуку власним рішенням компанії, а буде показувати їх нарівні з результатами конкурентів, таких як Microsoft. Така пропозиція була висунута представниками компанії минулого тижня під час неофіційних переговорів.

Рішення компанії має на меті врегулювати з владою Європейського Союзу раніше розпочате стосовно неї попереднє розслідування, змінивши низку пошукових результатів, а також модифікувавши роботу пошукової системи. Крім того, представники Google заявили, що готові в пошуковій системі опублікувати посилання на пошуковики-конкуренти, щоб користувачі (якщо їх не влаштують результати пошуку Google) могли переадресувати запит конкуруючим пошуковикам.

Нагадаємо, Microsoft, а також близько десятка інших компаній, подали скаргу проти Google в Євросоюз, звинувативши її в пріоритеті власних рішень під час роботи пошукової системи і штучному заниженні результатів конкурентів. Скаргу було подано близько двох років тому і з того часу Брюссель вів розслідування. Водночас офіційного розслідування на адресу компанії так і не було розпочато, тому ні компанія, ні Брюссель ці дії не коментують.

Раніше Єврокомісар Хоакін Альмуніа позначив для Google чотири моменти, навколо яких зосереджено розслідування: просування власних сервісів Google за рахунок власного пошуковика компанії, копіювання даних конкурентів (зокрема ресторанних та туристичних оглядів), робота рекламної системи, а також прив'язка сервісів компанії в ОС Android (а також необхідність заведення аккаунта в системі сервісів Google, щоб почати користуватися смартфоном або планшетом на базі Android).

Як повідомляли Ukranews, днями компанія Google створила сервіс, який є своєрідним "душоприказником" клієнта, який з якихось причин перестав користуватися послугами мережевого гіганта. Також, компанія Google з травня почне відправки перших попередньо замовлених інтернет-окулярів Google Glass Explorer Edition.

Українські новини

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут