Архів новин

ПАРЄ інспектує Київ

Співдоповідачі Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Марієтта де Пурбе-Лундін і Майліс Репс у неділю, 14 квітня 2013 року прибувають в Україну і пробудуть в країні до 16 квітня 2013 року, повідомляє РБК-Украина з посиланням на прес-службу ПАРЄ. Співдоповідачі повинні оцінити проходження реформи Конституції і Кримінального кодексу, а також прокуратури. Крім того, представники ПАРЄ вивчать ситуацію з ув'язненими колишніми членами уряду.

Пурбе-Лундін та Репс планують зустрітися з Президентом України Віктором Януковичем, спікером ВР Володимиром Рибаком, міністрами юстиції і закордонних справ, генпрокурором і українською делегацією в ПАРЄ.

Також заплановані переговори з адвокатами екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, з представниками міжнародного співтовариства та громадянського суспільства.

Нагадаємо, 7 квітня президент Янукович підписав указ про помилування шістьох засуджених, зокрема колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і колишнього міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука.

Комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле назвав помилування екс-міністра внутрішніх справ Луценка "першим, але важливим кроком у вирішенні питання вибіркового правосуддя".

В адміністрації президента Януковича після цього заявили, що дії влади, в тому числі за рішенням питань "виборчого правосуддя" , створюють належну атмосферу для підписання Угоди про асоціацію України з ЄС.

Newsru.ua

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут