Архів новин

У травні Азарова замінить Арбузов?

Голови фракцій "Свобода" Олег Тягнибок та "Батьківщина" Арсеній Яценюк допускають, що Рада до травня зможе проголосувати за відставку прем'єра Миколи Азарова. Про це вони заявили в ефірі полтавської обласної державної телерадіокомпанії "Лтава" у суботу, 13 квітня, повідомляють "Українські новини".
"Ми в п'ятницю розглянемо резолюцію недовіри Кабінету міністрів і відставку уряду, можливо КПУ проголосують за неї, і вже в травні у нас може бути інший прем'єр", - сказав Яценюк.

Зі свого боку Тягнибок допускає той факт, що КПУ домовилася з владою про голосування за відставку Азарова. "Таке враження, що вони ставлять це питання не тільки тому, що ми наполягаємо, але що комуністам дали вказівку проголосувати за відставку Азарова, тому що так виглядає, ніби Арбузов повинен стати на його місце - ведеться хитромудра гра", - сказав Тягнибок.

Крім того, лідери об'єднаної опозиції висловили переконання, що Рада не буде блокуватися 16 квітня і почне повноцінну роботу.
"Побачите, з вівторка парламент запрацює без блокування", - зазначив Тягнибок.

Як повідомлялося, 174 депутати Ради від фракцій "Батьківщина", "УДАР" та "Свобода" пропонують парламенту висловити недовіру Кабміну.

21 березня КПУ заявила, що має намір підтримати резолюцію недовіри Кабміну.

Експерти припускають, що перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, який представляє інтереси президентської "Сім'ї", може очолити Кабмін вже влітку.

Newsru.ua

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут