Архів новин

УДАРівець переміг завдяки Дубневичу та бренду об’єднаної опозиції

Кандидат від "УДАРу" Володимир Саган, який переміг на Городоцькому виборчому окрузі № 24, пояснив свою перемогу довірою до команди народного депутата Ярослава Дубневича та бренду об’єднаної опозиції. Про це він заявив сьогодні, 8 квітня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі.

«Це довіра до команди, на чолі якої стоїть Ярослав Дубневич. Окрім того, перемогти допомогло і те, що я був узгодженим кандидатом від опозиції», - зазначив Володимир Саган.

На запитання Гал-інфо, який тоді відсоток його особистої заслуги у цій перемозі, він відповів: «Коли люди голосують за кандидата-мажоритарника, то це голосування за особистість. Звичайно, що опозиція теж відіграла свою роль».

Голова фракції УДАР у Львівській облраді Оксана Юринець зазначила, що перемагають ті, кого знає громада, кого вона визнає своїм лідером.

Нардеп Ярослав Дубневич назвав Сагана своїм колегою, товаришем та членом своєї команди. Він також висловив сподівання, що Саган гідно представлятиме інтереси громади у обласній раді і стане гідною його заміною.

Галінфо

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут