Архів новин

Комітет ПАЧЕС засідатиме 10-13 квітня в Криму

Засідання комітету Парламентської асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС) з економічних, торговельних, технологічних і екологічних питань відбудеться 10-13 квітня в Ялті (Крим). Учасники засідання обговорять питання розвитку співробітництва у сфері пошуково-рятувальних робіт на морі серед країн-членів ЧЕС, а також низку організаційних питань, повідомляє прес-служба Верховної Ради України.

У заході візьмуть участь близько 40 учасників, зокрема представники країн-членів ПАЧЕС, законодавчої та виконавчої влади України.

ПАЧЕС створено 26 лютого 1993 року. До її складу входять 12 країн, зокрема Албанія, Азербайджан, Болгарія, Вірменія, Греція, Грузія, Молдова, Румунія, Росія, Сербія, Туреччина та Україна. Народні збори Єгипту, кнесет Ізраїлю, Народні збори Словацької Республіки, бундестаг ФРН, парламент Франції та парламент Республіки Білорусь мають статус спостерігачів у ПАЧЕС.

У складі асамблеї функціонують три спеціалізовані комітети: комітет з економічних, торговельних, технологічних і екологічних питань; комітет із правових і політичних питань та комітет з питань культури, освіти і соціальних питань.

Комітети асамблеї проводять періодичні засідання в країнах-членах ПАЧЕС у період між сесіями Генеральної асамблеї та в координації з Міжнародним секретаріатом ПАЧЕС забезпечують підготовку відповідних рішень асамблеї.

Інтерфакс-Україна

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут