Архів новин

«Арена Львів» та «Міжнародний аеропорт «Львів» не мають постійного енергоживлення

Через відсутність фінансування для розрахунків за попередньо виконані роботи усі пусконалагоджувальні роботи та випробовування електронавантажень на обладнання і електромережі стадіону «Арена Львів» та «Міжнародного аеропорту «Львів» припинено. Електроживлення аеропорту і стадіону відбувається за тимчасовими схемами. Про це сьогодні йшлося на нараді під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука за участі голови обласної ради Петра Колодія, заступника міського голови Олега Синютки, керівників структурних підрозділів ОДА та відповідальних організацій.

Під час обговорення було зазначено, що для передачі цих об’єктів експлуатуючим організаціям необхідно завершити незначні обсяги робіт, в тому числі ввести в експлуатацію електропідстанції «Стадіон», «Аеропорт» та лінії електропередач до них.

«Це проблема не лише міста та області, це проблема, на яку повинні звернути увагу й на загальнодержавному рівні, адже така ситуація створює некомфортне середовище як в політикумі, так і в соціумі. Тому ми готові розглянути всі пропозиції щодо вирішення цього питання та налагодити схему спільної взаємодії. Слід іти один-одному назустріч і чітко розуміти, як потрібно діяти», – наголосив Віктор Шемчук.

За результатами обговорення доручено розробити конкретні кроки, що дозволять забезпечити переведення стадіону і аеропорту на постійне електропостачання, а також детально розписати фінансові затрати та часові межі виконання із визначенням відповідальних осіб на кожній ділянці роботи.
Зазначимо, що для завершення робіт і погашення кредиторської заборгованості за вже виконані роботи з реконструкції Львівського аеропорту необхідно 252,6 млн.грн., стадіону «Арена Львів» – 333,96 млн.грн.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут