Архів новин

Голова Львівської ОДА підтримав протест студентів Львівського університету ветмедицини

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук спільно з головою Львівської обласної ради Петром Колодієм зустрілися зі студентами Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького, які вийшли сьогодні на пікет протестувати проти об’єднання їхнього вишу з Львівським національним аграрним університетом, інформує прес-служба ЛОДА.
Віктор Шемчук звернувся до студентів, зазначивши, що питання об’єднання двох вишів, на жаль, не входить в компетенцію Львівської обласної державної адміністрації, проте він запевнив студентів, що усіляко підтримуватиме їхнє прагнення зберегти університет.
«Ми будемо звертатися до Міністра аграрної політики України Миколи Присяжнюка повернутися до розгляду цього питання щоби не нагнітати соціальну напругу в регіоні», – наголосив Віктор Шемчук.
Також голова Львівської ОДА окремо провів зустріч з ініціативною групою вишу, які поінформували керівника області про те, що сам процес об’єднання відбувався поспішно і непрозоро.
За словами членів ініціативної групи, зараз в університеті проводиться аудиторська перевірка з Києва. На їх думку, підозрілим є те, що до членів аудиторської групи долучаються працівники аграрного університету, відтак члени ініціативної групи не виключають, що на аудиторську перевірку може чинитись тиск.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут