Архів новин

У Львівській області Кабмін прогнозує найбільшу за всю історію весняну повень

У деяких регіонах України не виключено формування найбільшого за всю історію гідрологічних спостережень рівня води весняної повені.

Про це заявив у середу на засіданні Кабінету Міністрів прем’єр Микола Азаров, якого цитує його прес-служба.

"Найбільш важка ситуація очікується на території Волинської, Житомирської, Рівненської областей. Уже зараз в деяких районах рівень води сягнув небезпечної позначки", - уточнили в уряді.

"Складна гідрологічна ситуація очікується на територіях Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Київської та Чернігівської областей. При цьому у Львівській області - в басейні Західного Бугу - не виключено формування найбільшого за всю історію гідрологічних спостережень рівня води весняної повені", - цитує Азарова прес-служба.

Прем’єр запевнив, що сили і засоби Держслужби з надзвичайних ситуацій ще від часу снігопадів перебувають у повній готовності, сконцентровані на загрозливих напрямках.

За його словами, до Києва передислоковано біля 80 потужних насосних станцій з 7 регіонів України, де весняний розлив вод не носить загрозливого характеру.

"Ще раз наголошую, що оперативні штаби повинні приймати рішення на випередження. Також наголошую на персональній відповідальності глав місцевих адміністрацій за повну готовність відповідних служб в регіонах, за своєчасне інформування людей і швидке прийняття необхідних рішень", - заявив він.

Українська правда

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут