Архів новин

Лише 11 порушень правил торгівлі спиртними напоями і тютюновими виробами за три місяці?

На Львівщині підбито підсумки профілактичних рейдів “Вокзал”, “Діти вулиці”, “Канікули” у першому кварталі 2013 року. «Працівники служб у справах дітей спільно з працівниками кримінальної міліції у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, відділів освіти провели 280 профілактичних рейдів. Виявлено 154 дітей, з них 139 дітей вилучено з вулиці, 9 дітей із сім’ї, 3 дитини з комп’ютерних клубів, 3 дітей з розважальних закладів», – повідомив начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Лис.
За його словами, після проведення рейдів повернено в сім’ю 86 дітей, до навчальних закладів 66 дітей, влаштовано в притулок 2 дітей. Із загальної кількості дітей за віком: 1 дитина - до 6 років; 17 дітей - від 6 до 14 років; 136 дітей - від 14 до 18 років.
«Під час проведення рейдів виявлено 11 порушень правил торгівлі спиртними напоями і тютюновими виробами, попереджено 5 посадових осіб, ініційовано притягнення до відповідальності 4 посадових осіб. Обстежено 361 сім’ю, попереджено 224 батьків, ініційовано притягнення до відповідальності 55 батьків», – підсумував В.Лис.
Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут