Архів новин

«Доктор Пі» поскаржився судді на тортури в СІЗО

Андрій Слюсарчук, відомий як "Доктор "Пі", який звинувачується у шахрайстві, підробці документів, а також незаконній лікарській діяльності, заявив, що у львівському СІЗО до нього застосовувалися тортури.

Про це пише Комерсант-Україна, інформує Уніан.

На судовому засіданні у справі "Доктора "Пі" передбачалося опитати понад 20 свідків - співробітників Кременчуцької районної лікарні. Однак пан Слюсарчук відмовлявся вийти з машини, пояснюючи, що "хворий" і "не в змозі слухати справу".

Крім того, він наполягав на "негайному лікуванні його бронхів".

"Ось уже кілька днів я хворий, але мені не дають ніяких ліків. Протягом тижня співробітники львівського СІЗО знущаються наді мною фізично і психологічно. Мене б'ють, заламують руки і годинами тримають у наручниках. Прошу вас захистити мене від цих тортур і припинити психологічний тиск на мене. Мені погрожують, що переведуть в камеру до геїв, де мене згвалтують. У київському СІЗО такого не було", - сказав підсудний.

Адвокати Андрія Слюсарчука поспішили надати судді довідку про стан здоров'я підзахисного, де був вказаний діагноз - ГРЗ. Сторони процесу прийшли до думки, що "в такому стані Андрій Слюсарчук не може бути присутнім на суді", після чого суддя оголосив перерву до 8 квітня.

У свою чергу, головний фахівець із зв'язків з громадськістю управління Державної пенітенціарної служби у Львівській області Мирослав Демків сказав, що "звинувачення, висунуті Андрієм Слюсарчуком, не відповідають дійсності": "Ніхто його не б'є і не загрожує йому. Він дотримує всі умови режиму, від їжі не відмовляється. Можу лише зазначити, що він дуже зневажливо ставиться до персоналу СІЗО". Мирослав Демків підтвердив, що Андрій Слюсарчук "кілька днів тому відчув себе погано", але лікарі визнали, що він може знаходитися в суді.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут