Архів новин

"Межигір'я" і львівський стадіон "проектувала" одна й та сама фіктивна фірма

Проект частин резиденції "Межигір'я" і стадіону "Арена Львів" замовляли одній і тій самій фірмі, яку податківці підозрювали у фіктивності.

Про це йдеться у публікації "Української правди".

В реєстрі судових рішень можна знайти низку ухвал у яких йде мова про те, що проекти "Межигір'я" та "Арени Львів" підрядники цих будівництв замовляли у луганської компанії "Лугпромстройсантехмонтаж".

"За даними того ж реєстру судових рішень, станом на 25 березня фірма "Лугпромстройсантехмонтаж" фігурувала у 443 ухвалах, винесених у судами різних регіонів України. Сотні постанов стосувалися справ щодо ухилення від сплати податків", - йдеться у матеріалі.

Зокрема, в цих документах зазначалося, що відносно директора ТОВ "Лугпромстройсантехмонтаж" було порушено кримінальну справу за фактом ухилення від сплати податку на прибуток в особливо великих розмірах.

"Крім того, встановлено відсутність необхідних умов для здійснення господарської діяльності в частині, купівлі-продажу, реалізації, зберігання та відвантаження товарно-матеріальних цінностей, в силу відсутності персоналу, приміщень та матеріальних ресурсів, що в подальшому унеможливлює виконання умов будь-яких договорів", – зазначалося в одному з судових рішень.

Також у документах йшлося про висновки податкової щодо проведення ТОВ "Лугпромстройсантехмонтаж" "транзитних потоків грошових коштів з метою штучного формування валових витрат та податкового кредиту".

Крім того, в кінці 2010 – на початку 2011 років ця луганська компанія виграла низку "будівельних" тендерів структур "Укртрансгазу", отримавши замовлення на 18 мільйонів гривень.

Як наголошується у публікації, таким чином через одну й ту саму фірму, яка багато разів згадувалася у якості банального "транзитера" конвертаційного центру, "проганяли гроші при будівництві "Межигір'я", львівського стадіону і вона ще й вигравала тендери "Укртрансгазу".

Українська правда

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут