Архів новин

Львівщина додатково отримає 12 млн гривень з держбюджету на інвестиційні програми

Народні депутати, члени міжфракційного об’єднання «Львівщина» у ВРУ домоглись надання додаткових 12 мільйонів грн. на інвестиційні об’єкти у Львівській області. Про це інформує прес-служба народного депутата Ярослава Дубневича.
У вівторок, 27 березня, під час засідання бюджетного комітету ВРУ члени комітету розглянули рішення про розподіл між областями 1 мільярда 700 мільйонів гривень з державного бюджету за програмою «Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України».

Під час розгляду цього питання депутати від Львівщини Ярослав Дубневич та Олег Канівець висловили рішучу незгоду з переліком об’єктів, які будуть фінансуватися з державного бюджету як інвестиційні об’єкти, що їх запропонував Кабінет Міністрів України.
«У проекті, який підготував Кабмін на розгляд бюджетного комітету, на Львівську область були передбачені зовсім мізерні суми. Якщо порівняти з іншими областями – Донецькою чи Луганською, такий розподіл був абсолютно несправедливим та непропорційним. Відповідно, ми, разом з членом комітету, депутатом від Стрийщини Олегом Канівцем запропонували переглянути проект розподілу та збільшити суму коштів для Львівської області. Після довгих та бурхливих дискусій, нам, врешті, вдалось переконати інших членів комітету виділити додатково для інвестиційних об’єктів Львівщини 12 мільйонів 241 тис. гривень. І хоча це не та сума, яку ми пропонували додати на потреби краю,скажімо, порівнянно з коштами, наданими на східні регіони, та велетенськими сумами, котрі ідуть на фінансування центральних відомств, все ж таки у загальній сумі, яка перерозподілялася Львівській області, таки додали найбільше», - відзначив народний депутат.
«У пропозиції Кабміну була цифра 20,769 мільйонів. Але нам із Ярославом Дубневичем вдалося збільшити цю субвенцію до 33 мільйонів», - додав Олег Канівець.
Тож, у 2013 році Львівщина додатково отримає більше, ніж 12 млн гривень на реалізацію інвестиційних програм в області.


Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут