Архів новин

У березні восьмеро львів’ян відзначили 100 і більше років

На березень припало аж 8 уродинників, зокрема: Филомена Возна і Марія Гумен - 100 років, Клавдія Корецька, Валерія Вибранець і Дарія Кавун – 101 рік, Марія Вуйцік і Теодор Фурта – 103 роки, і найстарша Юстина Голдій – 104 роки, інформує прес=служба ЛМР. З нагоди поважних дат в житті ювілярів, вже традиційно уродинників навідали працівники управління соціального захисту Львівської міської ради та вручили вітання від міської влади, одноразову грошову допомогу в розмірі 1 тис грн, яку виплачують згідно з розпорядженням міського голови.
«Цікаво зазначити, що з-поміж 33 цьогорічних ювілярів, лише троє чоловіків. І така тенденція є сталою вже впродовж кількох років. Однак, попри такий гендерний дисбаланс, хочу зауважити, що всі ці люди є скарбом громади міста, так як вони є носіями наших традицій, очевидцями історичних подій, про які нам відомо з книжок та підручників. І всі вони потребують уваги до себе з боку як міської влади, так і кожного з нас. Тому приємно, що ініціатива вшановувати наших довгожителів, зароджена ще у 2007 році, підтримується щорічно», – каже начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович.
Нагадаємо, що управління соціального захисту Львівської міської ради вітає мешканців Львова з нагоди 100 років починаючи з 2007 року, а вже з 2010 року вітає також і ювілярів, яким виповнилось більше 100 років. Всі ці люди отримують вітання від міста й одноразову грошову допомогу в розмірі 1 тис. грн.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут