Архів новин

Львівський журналіст-розслідувач розповів про жучки "Експресу"

Журналіст-розслідувач Тарас Зозулінський каже, що його колишні керівники не хочуть віддавати речі, які допоможуть у розслідуванні справи про пристрій для отримання інформації, який він знайшов у своєму помешканні.

Про це Тарас Зозулінський сказав під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Тарас Зозулінський розповів, що, попри всі коментарі з цього приводу, він вважає предмет, який знайшов у своїй квартирі, пристроєм для негласного отримання інформації.

Водночас, за словами журналіста, його колишні керівники Ігор Починок та Світала Мартинець, перешкоджають розслідуванню справи про «жучок», знайдений у його домі.

«У розслідування кримінальної справи про втручання у професійну діяльність журналіста сьогодні така ситуація: у мене вилучили навіть замки від дверей, у мене вилучили цей рушник-рюкзак, однак жодної експертизи ані замків, ані рушника сьогодні не проведено. Правоохоронним органам відомо, що пристрій, який, на мою думку, призначений для незаконного отримання інформації, наскільки я це бачив, знаходиться у володінні Ігоря Починка. Інші докази незаконної діяльності стосовно журналіста (карта пам’яті, на яку був знятий цей пристрій, а також флешка, на яку були скинуті всі ці речі) знаходяться у володінні Світлани Мартинець. Що заважає правоохоронцям вилучити всі ті предмети, я не знаю», – сказав Тарас Зозулінський.

Він додав, що єдина дія правоохоронців у згаданій справі – «викликання на допити постраждалої людини, у якої знайшли підслуховуючий пристрій».

За словами журналіста-розслідувача, керівництво «Експресу» використало ситуацію із «жучком» для підвищення рейтингів газети, а потім звільнило його.

Крім того, Тарас Зозулінський зазначив, що протягом останніх кількох тижнів до нього дзвонять невідомі люди і наполегливо просять забрати із правоохоронних органів заяву, яку він написав стосовно Ігоря Починка, бо «скарга написана на дуже хорошу людину». Журналіст зазначив, що всі розмови закінчуються однаково: «Дивись, бо ми приймемо міри».

Як писав Вголос, у січні цього року у приватній квартирі журналіста відділу розслідувань газети "Експрес" Тараса Зозулінського виявлено пристрій для негласного зняття інформації.

Згодом Тарас Зозулінський заявив, що проти нього порушили кримінальну справу.

Вголос

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут