Архів новин

Гуртожиток у власність Львова може перейти лише за погодження Міноборони

Гуртожиток на вул Личаківській, 152 складається з 22-х квартир і розташований на території «ЛАРЗ» концерну «Техвоєнсервіс». Місто готове прийняти його у комунальну власність, але будівля є у податковій заставі Державної податкової адміністрації Солом’янського району міста Києва за борги концерну, інформує прес-служба ЛМР.
«До районної адміністрації неодноразово звертались мешканці, які підтримують передачу гуртожитку у комунальну власність, адже люди бояться виселення. Сьогодні ми готові прийняти його у власність, надати йому статус житлового, провести приватизацію і прийняти інші дії. Але земля, на якій стоїть будинок, сьогодні на балансі військових і вчиняти дії без їхнього відома на сьогодні місто не має ніякої можливості. Міноборони не реагує на звернення ні органів місцевої влади, ні простих мешканців, і більше того, гуртожиток перебуває у заставі за борги концерну», - зазначив Іван Лозинський, голова Личаківської районної адміністрації.
Нагадаємо, минулого тижня Львівська міська рада прийняла звернення до органів центральної влади щодо вирішення ситуації із гуртожитком на вул. Личаківській, 152.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут