Архів новин

Опозиція створить в Україні революційні комітети

Народний депутат від ВО "Батьківщина" Степан Кубів заявив, що в Україні будуть створені революційні комітети з підготовки фінальної акції "Вставай, Україно"
Ярослав Гінка зазначив, що до створення ревкомів обов'язково треба долучати громадських діячів, а не лише політиків
Ірина Сех зазначила, що на Сході народ налаштований на революцію й теж готовий створювати страйкоми

Народний депутат від ВО "Батьківщина" Степан Кубів заявив, що в Україні буде створено революційні комітети з підготовки фінальної акції "Вставай, Україно!". Про це він заявив під час прес-конференції Об'єднаної опозиції, пише Gazeta.ua.

"До акції "Вставай, Україно!" було два підходи: консервативний і радикальний – революційний, - сказав Кубів. – Людям набридло бачити, як Партія регіонів знищує все українське. Ми вирішили піти усе ж радикальним шляхом, коли ми не будемо чекати, поки нас знищать. І ми заявляємо, що в Україні будуть створені революційні комітети, - ревкоми. Вони стануть центром організації процесу до 18 травня. Такі комітети будуть створені на базі Львівської обласної ради. Очолюватиме його голова обласної ради й народні депутати, які у минулому займались протидіями тому режиму, який ми маємо".

Кубів переконаний, що, говорячи про революційні настрої, він не здивує львів'ян, й буде готувати похід на Київ.

Крім того, нардеп від УДАРу Ярослав Гінка зазначив, що до створення ревкомів обов'язково треба долучати громадських діячів, а не лише політиків.

"Ми, як парламентські депутати, будемо робити усе від себе залежне у парламенті, - сказав депутат. – А крім того, будемо залучати громадських активістів, діячів, польових командирів "Майдану" до цієї боротьби на вулиці. Справді будемо створювати страйком і ревкоми. Але ніхто краще не підніме громадськість, аніж громадські діячі - лідери громадської думки".

У свою чергу Ірина Сех зазначила, що на Сході народ налаштований на революцію й теж готовий створювати страйкоми.

"За короткий час роботи нардепом я уже була у Кривому Розі, Дніпропетровську, Слов'янську, - розповіла вона. – Я дуже тішуся тими реальними зустрічами з людьми, які у нас проходять. Нас чекають. І ті революційні комітети, які ми тут створимо, їх там чекають. У Слов'янську на зустріч з народним депутатом прийшло 4 тисячі людей без оголошень і роздачі флаєрків. Тому ми маємо розуміти, що у нас є чітка Велика Україна, яку вже ніхто не поділить і не розріже. І якщо ми сьогодні не вийдемо на вулиці Києва, то завтра вже буде пізно".

Сех зазначила, що якщо люди не піднімуться 18 травня у Києві, то усіх нас по одному переб'ють, як екологів у Дніпропетровську.

"Влада побачить, що ми не об'єднані, й буде з нами, як із дніпропетровськими екологами ставатись лихо, яке роками не зможуть розслідувати, - сказала політик. – До 18 травня ревкоми мають зорганізувати людей, пояснити їм ситуацію. Донести до них усю інформацію, що вони чекають їхати до Києва".

Зазначимо, 18 травня в Києві відбудеться завершальний акція протесту опозиції "Вставай, Україно!" - всеукраїнська акція, організована лідерами опозиції, метою якої є вимога відставки президента Віктора Януковича, боротьба за соціальні та економічні права українців, а також визначення кількості протестно налаштованого населення, яке в майбутньому буде готовим боротися за свої права більш радикально.

Опозиція уже провела акції у Вінниці, Ужгороді та Львові. 28 березня відбудеться піша хода та мітинг в Івано-Франківську, на наступний день, 29 березня, заходи опозиційних сил пройдуть у Тернополі, а 30 березня - у Чернівцях.

Newsru

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут