Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
26/03/13

Працедавці, які створюють нові робочі місця, можуть отримати компенсації з єдиного соцвнеску

У працедавців, які створюють нові робочі місця, з’явилася можливість отримати компенсації зі сплати єдиного соціального внеску. Про це йдеться у статтях 24, 26 і 27 Закону України «Про зайнятість населення». Про це інформує відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського обласного центру зайнятості.
Так, нормою статті 24 можуть скористатися фірми, компанії, приватні підприємці після того, як вони створять, починаючи з 2013 року, нові робочі місця та працевлаштують працівників шляхом укладання з ними трудових договорів. Умовою надання цієї пільги є те, що з дня прийняття особи на роботу їй упродовж 12 місяців має виплачуватися заробіток у розмірі, що перевищує три мінімальні зарплати. Лише через рік після укомплектування новостворених робочих місць такі працедавці зможуть розраховувати на 50-відсоткове покриття витрат зі сплати єдиного страхового внеску за рахунок коштів Пенсійного фонду. Порядок компенсування частини фактичних витрат затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 153.
Преференції зі сплати єдиного соціального внеску передбачені також для юридичних і фізичних осіб-підприємців, які будуть організовувати нові місця праці і працевлаштовувати безробітних. Зокрема, у статті 26 Закону України «Про зайнятість населення» зазначено, що компенсаційні виплати надаватимуться тим роботодавцям, які не мають заборгованості зі сплати страхових внесків, не є банкрутами і проти них не порушена справа про банкрутство. На щомісячне повернення витрат можуть розраховувати ті, хто на новостворені робочі місця прийматиме за скеруванням центру зайнятості безробітних з числа осіб, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці. Компенсація виплачуватиметься упродовж 12 місяців з дня працевлаштування особи, при цьому термін забезпечення роботою працівника повинен бути не меншим як два роки.
Відповідно до статті 27 Закону України «Про зайнятість населення» право на компенсаційні виплати мають також суб’єкти малого підприємництва, що будуть організовувати нові робочі місця в пріоритетних галузях економічної діяльності. Умови отримання відшкодування такі ж, як і в попередньому випадку. Відмінність полягає лише у тім, що на новостворені місця праці за скеруванням центру зайнятості можна приймати будь-кого з безробітних, а не тільки потребуючих додаткового соціального захисту. Важливо, щоб суб’єкти малого підприємництва розширювали свою діяльність у пріоритетних галузях економіки.
Наразі ще не затверджені відповідні порядки, у яких будуть прописані механізми покриття витрат щодо сплати єдиного соціального внеску у разі працевлаштування безробітних на нові робочі місця.


Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас