Архів новин

На акції «Вставай, Україно!» у Львові готувалися провокації, - нардеп

На віче опозиції «Вставай, Україно!», яке відбулося 16 березня у Львові, готувалися провокації. Про це повідомила 25 березня під час прес-конференції народний депутат від ВО «Свобода» Ірина Сех.

«Приїхали урки, 25 осіб, які мали готові транспаранти, маски. Будуть і серйозніші провокації», - зазначила Ірина Сех.

Водночас народний депутат Степан Кубів зазначив, що провокатори мали з собою «не тільки транспаранти». Втім, за словами опозиціонерів, провокаціями вдалося запобігти.

Також Степан Кубів розповів, що під час віча з натовпу лунали провокаційні крики. За словами нардепа, відповідальними за це було троє відомих у Львові людей, яких він не захотів називати.

Нагадаємо, що 16 березня у Львові відбулася акція «Вставай, Україно!», в рамках якої відбувся марш центральною частиною міста і п’ятитисячне віче.

Додамо, що згодом в Інтернеті з’явилося відео, на якому двоє молодих людей, які прийшли нібито «від Ірини Фаріон», отримують кошти за участь у віче «Вставай, Україно!». Сама ж Фаріон запевнила, що відео, на якому студенти, які прийшли нібито від неї, отримують гроші за участь у віче «Вставай, Україно!» у Львові, є провокацією.

Zaxid.net

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут