Архів новин

Мер Львова хоче закупити 50 одиниць техніки осені

Як розповів сьогодні міський голова Львова, комунальні служби міста зараз готують пропозиції щодо закупівлі нової притиральної техніки. Відтак, таку техніку потрібно закупити за літо, аби до осінньо-зимового періоду місто вже було готове, інформує прес-служба ЛМР.
«На сьогодні є достатньо нормальне спілкування з громадою, є зворотній зв’язок. Коли ми звернулись до громадян, щоб ті, хто мають машини, які технічно не справні, мають «лисі» шини, - не виїжджати, люди послухали. У п’ятницю ми мали змогу нормально та ефективно прибрати місто. Нормально функціонував транспорт. Проблем не було, крім випадку, що на тролейбусній колії хтось порвав мережу і треба було її відновлювати.
У п’ятницю ми за ніч місто прибрали і в суботу був нормальний проїзд. Тобто, відбудована система керування, система ліквідації таких ситуацій, вона показує свою ефективність. Мінус, який ми маємо у Львові – недостатня кількість техніки. Останні 5 одиниць ми купували у 2008 році. Техніка дуже стара. Мені приємно, що ми знайшли порозуміння з депутатським корпусом, що орієнтовно 50 одиниць техніки ми докупимо. Якщо така ситуація відбулась цього року, є ймовірність, що це буде і в наступні роки. Міняється клімат. Не можна легковажити, треба чітко реагувати. Треба цього року техніку закупити. Зараз ми збираємо пропозиції, повинні визначити найоптимальніший варіант, щоб це зробити літом, щоб до осінньо-зимового періоду були готові на сто відсотків», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут