Архів новин

Львівська община греків «Еллінес» відзначила День Незалежності та відродження Греції

У суботу, 23 березня, Грецька община «Еллінес» відзначила День Незалежності та відродження Греції. З нагоди святкувань до Львова також приїхали гості з Республіки Польща – представники грецької громади з м.Згожелец, на чолі з головою спілки греків Ніколаусом Рускетосом. Вони прибули разом з вокально-інструментальним ансамблем грецької та польської пісні «Орфеуш», виступ якого у святковому концерті підкорив публіку мелодійними грецькими піснями і колоритним виконанням. Господарів у святковій програмі представляли танцювальний і вокальний ансамбль «Астеракі» із солісткою Юлією Коальською, інформує прес-служба ЛОДА.

Святкування відбулося у приміщенні Державного палацу естетичного виховання учнівської молоді за участю представників польської громади Львова та національно-культурних товариств Львівської області.

Грецьку громаду Львівщини (голова – Людмила Кечеджи) і гостей з Польщі від імені керівництва Львівської облдержадміністрації щиро привітав з національним святом начальник обласного відділу національностей та релігій Ігор Держко та вручив учасникам святкового концерту пам’ятні подарунки.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут