Архів новин

Проїзд на автодорогах державного, регіонального, обласного та місцевого значення забезпечений - ГУ ДСНС України в Львівській області

Станом на 18.00 проїзд по автодорогах державного, регіонального, обласного та місцевого значення забезпечений. На всій протяжності автодороги міжнародного значення Київ-Чоп в межах Львівської області проїзд забезпечений в обидвох напрямках, інформує ГУ ДСНС України
в Львівській області.

Упродовж для надано допомогу з евакуації 122 одиниць техніки та надано допомогу 231 особі. В пунктах обігріву надано допомогу 68 особам.

Загалом від ДСНС на території області залучено 196 чоловік особового складу та 68 одиниць техніки.

На автодорозі Київ-Чоп:

1. На ділянці Броди-Дубно в межах Львівської області покриття дороги засніжене проїзд забезпечений в обидва напрямки.

Від підрозділів ДСНС – 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.2. На ділянці Броди-Львів покриття дороги - чорне, мокре, місцями засніжене, проїзд забезпечений в обидва напрямки.

Від підрозділів ДСНС – 27 од. техніки та 64 чоловіка особового складу. В с. Ясенів Бродівського району розгорнуто 1 пункт обігріву.3. На ділянці Львів-Мукачево в межах Львівської області покриття дороги - чорне, мокре, в гірській місцевості засніжене, проїзд забезпечений в обидва напрямки.

Від підрозділів ДСНС – 12 од. техніки та 25 особи. На Івашківському та Орявському перевалах розгорнуто 2 пункти обігріву.

Щоденний Львів

леонід[13.03.31 11:33]
хочеться, щоб коментарі змінювали щодня. для чого мені 31.03. інормація за 22.03.

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут