Архів новин

У 9 із 10 населених пунктів Львівщини відновлено електропостачання

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівщини 22 березня продовжується випадання опадів у вигляді снігу, місцями – сильного снігу. Для запобігання ускладненню ситуації та забезпечення проїзду на дорогах та у населених пунктах області працює 2069 осіб та 425 одиниць техніки від Служби автомобільних доріг у Львівській області, Дочірнього підприємства “Львівський облавтодор”, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Львівського обласного управління водних ресурсів, військових частин Збройних сил України, зокрема для підсилення пожежно-рятувальних підрозділів залучено в якості тягачів 8 автомобілів «Урал» від 80-го аеромобільного полку Збройних сил України. За інформацією Управління ДАІ області? проїзд усіма дорогами забезпечено.

Також негодою зранку 22 березня було знеструмлено 10 населених пунктів у трьох районах області. На цей час аварійними бригадами ПАТ «Львівобленерго» відновлено електропостачання 9 населених пунктів, залишається знеструмленим 1 населений пункт у Перемишлянському районі.

Сьогодні о 18.00 заплановано проведення засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


Щоденний Львів

Оксана[13.03.22 15:36]
Потрібні гроші? Ідіть до нас!
ГОТІВКА
Від 3 000 до 50 000 грн.
19% річних
Терміном до 3 років
Термін оформлення кредиту до 2-ох годин
БЕЗ ЗАСТАВИ ТА З МОЖЛИВІСТЮ ДОСТРОКОВОГО ПОГАШЕННЯ
Для студентів, працюючих пенсіонерів, фізичних осіб та приватних підприємців
Оксана тел.292-87-21 моб.0966390439
АТ"ІМЕКСБАНК" м.Львів, вул.Городоцька 174

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут