Архів новин

«У Галицькому районі зараз акцентують на прибиранні магістральних доріг та підйомів», - І.Маруняк

Як розповіла голова Галицької райадміністрації Львова Ірина Маруняк, у Галицькому районі до прибирання залучили ще 5 додаткових одиниць техніки. Уся техніка працюватиме протягом дня, аби розчистити вулиці міста від снігу. Зараз основний акцент роблять на прибиранні магістральних вулиць та підйомів, інформує прес-служба ЛМР.
«Всю техніку, яка у нас була, ми залучили до прибирання. Також взяли ще 5 додаткових одиниць техніки – трактор, бульдозер, КамАЗ. На жаль, один наш піскорозкидувач зламався.
Двірники також працювали цілий ранок. Ми попросили, аби вони вийшли ще в обід і повторно пройшлись вулицями нашого району.
Зараз працюємо на магістральних вулицях, на підйомах, щоб забезпечити нормальний рух громадського транспорту. Усі трактори працюють на підйомах – на вул Дорошенка, Кривоноса, Гвардійській тощо. Дуже важливо, аби мешканці теж обмежили користування приватним транспортом, щоб не створювати заторів і техніка могла нормально працювати», - розповіла Ірина Маруняк, голова Галицької районної адміністрації.
Нагадаємо, як зазначав під час сесійного засідання Львівської міської ради мер Львова Андрій Садовий, на закупівлю нової техніки місту потрібно приблизно 20 млн грн. Йдеться про 50 одиниць нової техніки. Адже останній раз місто закуповувало техніку ще у 2008 році. Тоді, за інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури, місто за кошти бюджету придбало 3 вакуумних підмітально-прибиральних машини, 6 одиниць МАЗ 5551 (плужно-щіточне, піскорозкидувальне обладнання), 3 поливомиючих щіточно-плужних машини ЗІЛ-43362 МДК.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут