Архів новин

Президента обиратимуть у 2015 році у парламенті?

Влада працює над тим, щоб президент в 2015 році обирався в парламенті, заявив лідер Комуністичної партії Петро Симоненко, повідомляє Інтерфакс-Україна. "Зараз завершується перший етап політичних дій, вчинених великим олігархічним капіталом з дискредитації парламенту", - заявив він на прес-конференції в Києві. "Цей процес завершується в умовах, коли почався другий етап з того, що активно опрацьовується питання про проведення референдуму, мета і завдання якого - ввести мажоритарну систему, скоротити кількість депутатів, запровадити двопалатний парламент і прийняти нову Конституцію", - зазначив він.

За словами Симоненка, все це робиться для того, щоб здійснити, по суті, "підготовку законодавчої бази для остаточного перетворення парламенту на ручний".
"Тобто, він втратить основне своє призначення - бути публічною трибуною інтересів народу, і через нову Конституцію з тими ж повноваженнями в парламенті (хочуть) обрати президента в 2015 році", - заявив лідер КПУ. "Ось це завдання зараз вирішується, і в цьому ми, комуністи, переконані", - сказав Симоненко.

Чергові вибори президента України повинні пройти в 2015 році.

Newsru.ua

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут