Архів новин

«Арена Львів» готується до матчу Польща-Україна

Агрономічна служба стадіону «Арена Львів» розпочала активну підготовку поля до футбольних ігор, інформує прес-служба ЛМР. Матч молодіжної збірної відбудеться 26 березня 2013 року проти збірної Польщі.Як розповідають у ДП «Арена Львів», через екстремальні погодні умови березня – сильний снігопад та великі перепади температури – поле потребує постійного і підсиленого догляду спеціалістів.

«Поле перезимувало добре. Зважаючи на жорстку весну, ми пильно стежимо кожного дня за станом газону. Прогнози погоди не тішать – попереду морози та снігопад, але 26 березня футбольна молодь зіграє на якісному професійному полі — це обличчя стадіону. Ми маємо все, щоб підготувати поле до гри будь-якого рівня. Я маю на увазі як техніку, так і персонал агрономічної служби, ці ж самі люди відпрацювали на Євро-2012 та мають необхідний досвід та знання.
До цієї весни агрономи почали готуватися ще восени – внесли необхідні добрива та підготували поле до зимівлі. Наприкінці лютого поле розбудили та почали підготовку до сезону – було ввімкнено підігрів та з допомогою захисних плівок вдалося «вирівняти» температурний режим ґрунту, також внесли насіння та вже з’явилася молода трава. На ділянках, які не отримують достатньо сонячного світла, використовуються лампи штучного освітлення. Нещодавно поле було підстрижено вдруге та розпочато підготовку до матчу юнацької збірної.

Коли надійшла пропозиція від Федерації Футболу провести матч саме на «Арені Львів», ми погодилися, тому що ця гра - важливий етап у підготовці юнацької збірної, а знайти якісне поле у нашому регіоні в цю пору року дуже складно. Ми дбаємо про український футбол, тому співпрацюємо з ФФУ дуже тісно», - розповідає в.о. директора ДП «Арена Львів» Олексій Жуковін.

Нагадаємо, у лютому цього року на «Арені Львів» ФК «Карпати» зіграли спаринг з командою з Тернополя.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут