Архів новин

У Люблині їздитимуть українські тролейбуси

Вулицями воєводського міста Люблин (Lublin) їздитимуть українські тролейбуси, інформує Польське радіо. Саме польсько-український консорціум Ursus-Bogdan Motors ще у лютому виграв у відкритому тендері, що передбачає постачання 38-и нових низькопідлогових тролейбусів для Люблина. У Польщі цим видом транспорту ще користуються лише у двох містах – Тихах (Tychy) та Ґдині (Gdynia).

Отже, тролейбуси завдовжки 12 метрів мають низький рівень підлоги на всій площині салону. Вони будуть оснащені пристроєм автономного ходу запасом на 5 кілометрів, матимуть клімат-контроль пасажирського салону і кабіни водія, пристрої обліку оплати проїзду, систему GPS та інші новинки. Згідно з домовленостями, в рамках консорціуму виробництво тролейбусів буде здійснюватися компанією Ursus на території Польщі.
Цього тижня стало відомо – позов польської фірми Solaris Bus&Coach, після її програшу у згаданому тендері, було відхилено.
Учора люблинська «Gazeta Wyborcza», яка активно лобіювала фірму Solaris, визнала: «Це вже точно. Ми їздитимемо українськими тролейбусами».

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут