Архів новин

Українців ще будуть пускати у поїзди без документів

Уряд України вніс зміни у порядок обслуговування громадян залізничним транспортом, згідно з яким при купівлі квитка на потяг до нього вноситимуться прізвище та ім'я пасажира.

При оформленні проїзних документів з використанням мобільного зв'язку, інтернету, спеціалізованих автоматів самообслуговування прізвище та ім'я особи, яка буде здійснювати поїздку, відзначає особа, яка здійснює оформлення і оплату проїзного документа.

У проїзних документах на проїзд у регіональних поїздах і квитки на проїзд у поїздах приміського сполучення прізвище та ім'я особи не вказуються. Згідно з документом, посадка в поїзд здійснюється за пред'явленням проїзного документа та документа, що засвідчує особу.

Державна адміністрація залізничного транспорту України спростовує розповсюджену інформацію щодо дати набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 6 березня 2013 р. № 160 "Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом".

Державна адміністрація залізничного транспорту України, повідомляє, що оформлення у квитковій касі проїзних документів за новими правилами, а саме з внесенням до проїзних документів прізвища та імені пасажира зі слів особи, яка купує квитки буде здійснюватися через 15 днів з дня опублікування в офіційних друкованих виданнях Кабінету Міністрів України даної Постанови.

Про дату публікації та відповідно початок продажу квитків із зазначенням прізвища та імені пасажира "Укрзалізниця" повідомить додатково.

ТСН

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут