Архів новин

Міська рада застерігає: внаслідок температурних перепадів на дахах будівель утворюються нагромадження снігу та крижані бурульки

На сьогодні, 20 березня, у Львові знову прогнозують плюсову температуру. У зв’язку з попередніми значними опадами, внаслідок температурних перепадів, на дахах будівель утворюються нагромадження снігу та крижані бурульки. У зв’язку з тим, що танучи, вони можуть ламатися та падати, це є небезпечно для пішоходів. Особливу небезпеку вони становлять у старих кварталах міста, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. Відтак Львівська міська рада звертається із проханням до усіх мешканців міста бути обережними біля будинків, звертати увагу на огородження небезпечних місць.

За інформацією Львівського обласного центру з гідрометеорології, 20 березня по місту Львову прогнозують вдень без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер західний з переходом на південно-західний 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі 0 – 2° морозу, вдень 5 – 7 ° тепла.

«Нагадуємо, щоб не стати жертвою падіння снігу з дахів чи крижаних бурульок, необхідно не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків», - наголошує начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Віктор Іваніцький.

У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, прохання звертатись на Центральну міську диспетчерську службу Львівської міської ради за тел. 297- 59-11.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут