Архів новин

Після реорганізації у Львові залишилося 43 ЛКП

Вчора, 19 березня, на пленарному засіданні сесії обговорювали питання реорганізації комунальних підприємств міста. За словами першого заступника міського голови Олега Синютки, така оптимізація дозволяє кошти, які раніше йшли на заробітну плату адміністративно-управлінському персоналу ЛКП, спрямовувати на виконання ремонтних робіт.

«Така реорганізація дозволяє в місяць економити 45 тис грн. Тобто ми додаткову суму в сотнях тисяч можемо спрямувати на ремонтні роботи. Єдина проблема, яка тут може виникнути – це некомфортність для мешканців. Саме тому приміщення, в якому розташоване ЛКП, залишається. Прийом мешканців проводиться в старому місці, можливості вирішення питань також залишаються на старому місці. Всі ці речі ми зберігаємо і при цьому оптимізовуємо витрати ЛКП», - зазначає Олег Синютка, інформує прес-служба ЛМР.

Також Олег Синютка розповів, що після реорганізації, яку провели у всіх районах міста, із 541 ЛКП перейшли до 43.

«На сьогоднішній момент це важливо, враховуючи на те, що сьогодні практично неможливо підняти квартирну плату, тому варто особливо ретельно економити кошти. Якщо ми сьогодні не дамо можливості цього реорганізувати, то завтра фінансово підприємство буде неспроможне», - додав Олег Синютка.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут