Архів новин

Львівська міськрада затвердила природоохоронний фонд у сумі 7,2 млн грн

Сьогодні на пленарному засіданні міської ради було затверджено річний план пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього середовища у 2013 році. За словами в.о. начальника управління екології та благоустрою, головний акцент – озеленення міста, а також боротьба з неприємним запахом та утилізація відходів електронних та електричних приладів, інформує прес-служба ЛМР.
«Загалом було прийнято 27 природоохоронних заходів на суму 7 млн 200 тис грн. Основне – це озеленення як територій парків, так і вулиць міста та міжбудинкових зелених насаджень: це є формувальна обрізка, висадка нових насаджень, і це є видалення аварійних дерев, щоб не було нещасних випадків, щоб дерева не падали.
Також з фонду передбачені заходи з боротьби з неприємним запахом у місті – за 650 тис грн., за яких закуплять реагент для дозування проти утворення неприємного запаху. Також є кошти на притулок для бездомних тварин, також є протиерозійні заходи в Шевченківському гаї і є кошти для системи утилізації небезпечних відходів, які утворюються в будинках», - зазначив Андрій Галушка, в.о. начальника управління екології та благоустрою.

Щоденний Львів

Народ[13.03.19 20:18]
Для прокуратури на замітку!!!! Кожен рік Міська влада руками Галицької адміністрації відмиває міліони!! Висаджуючи центральну частину міста однорічними а не багаторічними квітами!!! Адже по зимі нічого не перевіриш, та йде нове закопування коштів в землю!!!

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут